Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська влада оголосила одразу три тендери на продукти для дитячих садочків

Олександрійська влада оголосила одразу три тендери на продукти для дитячих садочків

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради оголосило одночасно три тендери на закупівлю продуктів харчування для дитячих садків міста та дитячого будинку селища Пантаївки. За очікуваннями влади, мають закупити курятину, вершкове масло і цукор на загальну суму у 465 тисяч гривень, однак через два тижні з дати початку ніхто не виявив бажання брати участь у торгах.

Така інформація розміщена на сайті публічних закупівель "Prozorro".

Відповідно до умов тендерів, управління міськради планує закупити 1710 кг вершкового масла за 200 070 грн (близько 23 грн за 200-грамову упаковку масла), шість тон цукру за 105 тис грн (17,5 грн/1 кг), а також 3200 кг курячих тушок ціною 160 000 грн (50 грн/1 кг).

Цікаво у всій цій ситуації те, що олександрійські чиновники вирішили скористатися процедурою відкритих торгів, тобто тендеру, а не домовитися "за зачиненими дверима" і опублікувати лише звіт про укладений договір. Можливо, саме не дуже приваблива ціна стала причиною того, що постачальників шукають за відкритою процедурою.

У той же час варто згадати, що раніше управлінню освіти, молоді та спорту все ж вдалося знайти одразу двох бажаючих забезпечити дитсадки 40 тонами картоплі по 5 грн за 1 кг.  

Початок усіх трьох аукціонів заплановано на 19 вересня, тож у підприємців ще є вдосталь часу, щоб взяти участь у них.

Фото - telegraf.in.ua

0    1390     30.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!