Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська міська рада розгляне питання про скасування нових тарифів на квартплату

Олександрійська міська рада розгляне питання про скасування нових тарифів на квартплату

Чергова сесія Олександрійської міської ради відбудеться 8 вересня о 9:00 у сесійній залі міської ради. Одним із питань порядку денного винесено проект рішення про скасування нових тарифів "Житлогоспу", які виконком підвищив більш ніж на третину минулого місяця.

Порядок денний наступної сесії опубліковано на сайті міськради.

Проект рішення про скасування підвищених тарифів для клієнтів КП "Житлогоспу", які виконавчий комітет прийняв 6 липня, внесений до порядку денного у кінець, десятим питанням. Доповідати буде депутат міської ради від фракції "БПП "Солідарність" Віталій Заріцький, який і був ініціатором скасування нових тарифів.

На тридцять п'ятій сесії Олександрійської міськради розглянуть також питання оплати праці міського голови, його заступників і секретаря міськради, звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року, деякі земельні питання та запровадження служби патронату над дитиною.

Нагадаємо, нові підвищені тарифи на послуги КП "Житлогоспу" виконавчий комітет затвердив 6 липня, а 11 серпня вони вступили в силу.

Уже 14 липня депутата від фракції "БПП "Солідарність" Віталій Заріцький, попри спротив посадовців міської ради, зареєстрував проект рішення про скасування нових тарифів.

Згодом, 23 серпня, депутати п'яти політичних сил ініціювали скликання позачергової сесії міської ради для розгляду лише одного питання - скасування липневих тарифів "Житлогоспу". Можливо, саме це стало поштовхом до внесення таки проекту В. Заріцького до порядку денного після його тривалого ігнорування міською владою, адже його й досі не розмістили на її сайті.

Фото - "Олександрійські новини"

1    977     29.08.2017
Loading...


Коментарі (1)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

[an[ak 29.08.2017
Для скасування тарифів треба мати мін. 19-ть депутатських голосів на Сесіі. Їх НЕМА! (скільки підписантів? -17ть?!) Тому це відстрочене дійство розраховане на піар-акцію фракціі "Солідарность". Головуючий, як у ВРУ, так і в Ол.МР добре вміють рахувати голоси, а також "знають" КОЛИ і ЯКЕ саме питання слід виносити на розгляд. Ініціатори та "примкнувшие к ним", сміливо зможуть заявляти - "ах как МЫ боролись, как старались толкнуть паровоз, зачтите попытку"... А выигравшие - "ах как мы были оба(со своим Исполкомом) правы, мудры, точны в расчетах, чесны и прозорливы... На этом властном Празднике Жизни у каждого есть своя определенная роль. С предстоящей очередной премьерой вас, господа!