Новини

на попередню сторiнку

Учасники АТО з Кіровоградщини отримали більше 5900 земельних ділянок

Учасники АТО з Кіровоградщини отримали більше 5900 земельних ділянок

Від часу запровадження урядової ініціативи щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО військові Кіровоградщини вже оформили у власність 5915 земельних ділянок. Загальна площа затверджених ділянок сягає 11 тис гектарів. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (764 - площею 1,5 тис. га) і Кіровоградському (715 - площею 1,3 тис. га) районах.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області сьогодні, 16 серпня.

В області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 9454 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 17,6 тис. гектарів.

Усього в Україні на даний час учасникам АТО було надано 59 967 земельних наділів. Тобто, кожна десята ділянка припадає саме на Кіровоградську область.

Основна частина ветеранів оформлюють землю для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності. Частина ж військових планує займатися садівництвом на отриманих гектарах.

До речі, середній розмір наданих у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства складає 1,86 га.

На майбутнє землевпорядники Кіровоградщини зарезервували для потреб військовослужбовців, які виявлять бажання отримати земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території регіону, ще 1,79 тис. га земель.

Фото - 3222.ua

0    793     16.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!