Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські письменники і журналісти презентували свою прозу у літературному журналі (ФОТО)

Олександрійські письменники і журналісти презентували свою прозу у літературному журналі (ФОТО)

У 24 томі альманаху сучасної української літератури «Нова проза» опубліковано декілька творів олександрійців – Володимира Михалевича та Віталія Квітки. Обидва спробували свої сили у прозі, а саме у створенні невеликих оповідань та більших прозових праць. Презентацію цієї творчої роботи провели автори в Олександрійській центральній районній бібліотеці, сьогодні. Альманах щойно вийшов у світ та став поширюватись Україною.

Журналісти "Олександрійських новин" побували на його презентації в нашому місті.

У збірнику прози опубліковані оповідання Віталія Квітки: «Дніпровська траса», «Oui, papa!» та Володимира Михалевича: «Head Office», «День народження», «Не стрибати!», «Шварц».

За словами авторів у кожного був свій шлях до прозової творчості. В. Михалевич, працюючи на радіо, був автором креативних рекламних текстів. Коли ж закінчувався робочий день і поточні завдання, то «мозок все одно працював у творчому напрямку, хотілось зафіксувати свої думки саме у прозі», - розповів Володимир. Віталій Квітка більше часу і сил приділяє саме письменству і має у своєму робочому столі декілька великих романів, які не вважає потрібним публікувати. Поки що він зосередився на короткій прозі, яка має більший відгук та цікавіша для нього самого. Наразі він не пише жанрових творів, до яких долучає детективи. Тому всі його оповідання – це розповідь на місцевому матеріалі про події, людей, вражаючі історії з життя та особистісні оцінки цікавих фактів.


Автори подарували бібліотеці примірники книг, а також спланували у майбутньому зустрічі в інших населених пунктах району.

Часопис «Нова проза» зорієнтований на пошук молодих талановитих прозаїків. Твори опубліковані на сторінках альманаху для багатьох стали дебютом у сучасній літературі.


Фото - "Олександрійські новини"

0    1298     16.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!