Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині продали алкоголю та тютюну на 7,5 млн грн акцизного податку

На Олександрійщині продали алкоголю та тютюну на 7,5 млн грн акцизного податку

Платники Олександрійщини упродовж січня-липня 2017 року перерахували до місцевих бюджетів 7,5 мільйона гривень акцизного податку від роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Це на 16% більше, ніж прогнозували.

Про це повідомила начальник Олександрійської ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області А. Тітекіна.

Усього в області за перші сім місяців цього року зібрали 76,9 млн грн акцизного податку, що також більше від очікуваних показників, інформує ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Провівши 48 перевірок підприємців, що займаються виробництвом і реалізацією підакцизних товарів, фіскальна служба Кіровоградської області нарахувала фінансових санкцій на суму 566,6 тис грн. Левова частка із них (340 тис грн) - за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями.

Загалом за січень-липень 2017 року Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області платникам податків видано 2532 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (1441 – на торгівлю алкогольними напоями та 1091 – тютюновими виробами).

Окрім цього, анулювали 303 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном. Три ліцензії анулювали за продаж алкоголю неповнолітнім.

Ілюстрація - inpress.ua

0    759     16.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!