Новини

на попередню сторiнку

Найсильніший українець Вірастюк та фолк-рокер Скрипка створили зірковий настрій на «Серпневому зорепаді» (ВІДЕО, ФОТО)

Найсильніший українець Вірастюк та фолк-рокер Скрипка створили зірковий настрій на «Серпневому зорепаді» (ВІДЕО, ФОТО)

Команда українських богатирів на чолі із Василем Вірастюком, що має офіційні титули «Найсильніша людина світу» та «Найсильніша людина України», провели показові виступи на майданчику VIII фестивалю «Серпневний зорепад», що відбувся у селі Рівне Новоукраїнського району 12 серпня.

Богатирі демонстрували своє вміння піднімати велику вагу, а також показали, як можна підняти власноруч справжню автівку. До підйому богатирських снарядів силачі запрошували і учасників фестивалю, серед яких виявились чоловіки, що змогли подолати силу земного тяжіння та підняти над собою сотні кілограмів ваги під пильним наглядом професійних атлетів.

Наприкінці показових виступів команда юних богатирів протистояла у змаганні з перетягування канату команді іменитих атлетів. Перемога була за юними силачами, що і підтвердив В. Вірастюк.

Варто сказати про просту і відверто «незіркову» поведінку Василя Вірастюка, який дав можливість сфотографуватись напам’ять всім бажаючим і навіть власноруч робив селфі разом із фанатами, без вагань дав інтерв’ю місцевим журналістам.


Зірковим завершенням фестивалю став виступ відомого фолк-рокера Олега Скрипки, а після виступів зірок та завершення свята нічне небо осяяв чудовий феєрверк, який став фінальним акордом свята.
Фото - "Олександрійські новини"

0    1513     14.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!