Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії почали судити призовників, які ухиляються від служби

В Олександрії почали судити призовників, які ухиляються від служби

Олександрійський міськрайонний суд розглянув першу справу щодо ухиляння від весняного призову 2017 року. За результатами угоди з прокурором юнаку мали присудити один рік обмеження волі умовно, але суд направив справу прокуратурі на доопрацювання, і тепер міру покарання можуть змінити.

Журналісти "Олександрійських новин", які були присутні на судовому засіданні сьогодні, 11 серпня, розповіли подробиці процесу.

24-річний хлопець із Приютівки не з'явився на відправку до військової частини після проходження медкомісії та отримання повістки. У ході досудового слідства він уклав угоду з прокуратурою про визнання своєї вини в обмін на умовне обмеження волі (тобто, із відбуванням іспитового терміну).

На сьогоднішньому судовому засіданні адвокат Іван Петров заявив про суперечності в обвинувальному акті і виступив проти угоди. Своєю чергою, суд направив справу назад до прокуратури на доопрацювання. Тепер угоду з підсудним скасовано, і йому може загрожувати інша міра покарання, передбачена ст. 335 Кримінального кодексу (обмеження волі на строк до трьох років).


Фото - "Олександрійські новини"

0    2641     11.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!