Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині діє заборона на продаж домашньої консервації

На Кіровоградщині діє заборона на продаж домашньої консервації

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області розповіло про заборону продавати на ринках та ярмарках виготовлені в домашніх умовах плодоовочеві консерви. Це пов'язано з тим, що забезпечити дотримання усіх санітарних правил у домашніх умовах дуже складно.

Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Держпродспоживслужби вчора, 9 серпня.

Стурбованість фахівців викликав сюжет про ініціативу мешканок селища Нового в м. Кропивницькому, які в домашніх умовах варять варення з нічийних абрикос і мають намір його реалізувати на святковому ярмарку.

У зв'язку із складною ситуацією з ботулізмом області спеціалісти нагадують, що причиною хвороби може бути вживання не тільки в’яленої риби чи виготовлених у домашніх умовах м’ясної тушонки чи паштету, а й консервів з овочів та фруктів. Кілька років тому в нашій області був зареєстрований випадок ботулізму після вживання домашніх консервованих абрикос.  

Відповідно до прийнятих ветеринарно-санітарних правил, на ринках, а значить і на ярмарках забороняється реалізовувати кондитерські і кулінарні вироби, напівфабрикати з м'яса, риби (фарш, котлети, кров'яні та домашні ковбаси, зельци, холодець інші) домашнього виготовлення, а також грибні та плодоовочеві консерви, виготовлені в домашніх умовах.

Фото - dom-dobra.su

0    1213     10.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!