Новини

на попередню сторiнку

Пішов з життя керівник, який був останнім директором вугільних підприємств Олександрії

Пішов з життя керівник, який був останнім директором вугільних підприємств Олександрії

Сьогодні вночі пішов з життя Валерій Малоок, олександрієць, якого більшість городян знала як керівника найбільших вугільних підприємств. Цю інформацію підтвердили одразу декілька джерел журналістам «Олександрійських новин».

В. Малоок народився 13 серпня 1948 року. В місті його більше знають як керівника вугільних підприємств. Зокрема В. Малоок працював директором розрізу «Костянтинівський» виробничого об’єднання, а потім державної холдингової компанії «Олександріявугілля».

Він кілька разів обирався депутатом Олександрійської міської ради: I скликання (1990-1994р.р.), II скликання (1994 –1998 рр.), III скликання (2002 – 2006), де працював на посаді голови постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської ради, IV скликання (2002 – 2006 рр.).

Входив до Ради старійшин з питань промисловості. Був одним із керівників вугільної галузі часів її реформування, послідовно виступав за налагодження ринкових відносин у промисловості, раціонального підходу до діяльності промислових підприємств та трансформування відносин між державою та промисловцями. Останнього часу, після ліквідації енергетично-вугільного сектору міста, пропонував проект відновлення діяльності вугільної галузі як керівник компанії «Інвертекс-Олександрія». Ця компанія пропонувала залучити приватний іноземний капітал для відновлення видобутку вугілля.

Фото - "Олександрійські новини"

0    2640     10.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!