Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині чоловік потрапив до лікарні після укусу екзотичного павука

На Кіровоградщині чоловік потрапив до лікарні після укусу екзотичного павука

Мешканець с. Зеленого Компаніївського району, що на Кіровоградщині, потрапив на початку серпня до обласної лікарні після того, як його вкусив павук хірокантія. Цей отруйний павук з'явився в нашій області кілька років тому.

Про це повідомили на сайті Кіровоградського обласного лабораторного центру сьогодні, 10 серпня.

Особливо небезпечний укус хірокантії для людей, які схильні до алергічних реакцій. Отрута цього павука може викликати некроз тканини, нудоту, нездужання і лихоманку. У рідкісних випадках можуть бути пошкоджені внутрішні органи.

Спеціалісти попереджають, як впізнати небезпечного павука. Він має жовтуватий колір тіла і блищить на світлі. Його довжина досягає сантиметра. В основному ці іржаво-руді павуки були помічені на городах, зустрічаються на кущах винограднику, але також бували випадки, коли вони потрапляли всередину будинків. Хірокантії неагресивні і кусають тільки з метою самозахисту, коли  людина випадково придавить його.

Як відзначають фахівці, протягом останніх років випадки укусів отруйних павуків трапляються в Україні все частіше. Через зміни клімату екзотичні тварини набувають все більшого поширення і приживаються у нетрадиційних для них широтах.

Фото - Кіровоградський обласний лабораторний центр

0    1578     10.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!