Новини

на попередню сторiнку

Підприємець отримав за рік ремонтних контрактів на 1 млн грн з бюджету Олександрії

Підприємець отримав за рік ремонтних контрактів на 1 млн грн з бюджету Олександрії

Приватний підприємець "ФОП Плотніков Олег Миколайович" із листопада 2016 року отримав шість замовлень від органів місцевого самоврядування міста Олександрії на проведення різноманітних ремонтних робіт. Зокрема, йому доручали поточний і капітальний ремонти Олександрійського міського музейного центра ім. Худякової А.Ф. (загалом музей ремонтували 3 рази) та будівельні роботи в Міській лікарні № 1 та Дитячій міській лікарні. Усього міська влада уклала із цим підприємцем договорів на 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Відповідні звіти про укладені договори можна знайти на сайті публічних закупівель Prozzoro, повідомляють "Олександрійські новини".

Останній, на даний момент, звіт було опубліковано 3 серпня цього року. У ньому йдеться про "заміну віконних блоків" в Олександрійській дитячій музичній школі на суму в майже 55 тис грн. Найбільшу ж суму з міського бюджету підприємцю виділили на "капітальний ремонт ортопедо-травматологічного відділення (2й поверх) головного корпусу МКЛПЗ міської лікарні №1" - 451 500 гривень, який має завершитися до кінця грудня 2017 року.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Плотніков Олег Миколайович зареєстрований в місті Олександрії, а основний видом його діяльності є "будівництво житлових і нежитлових будівель". У якості фізичної особи-підприємця його зареєстрували у жовтні 2004 року.

На сайті youcontrol.com, який збирає дані про українські компанії, із О. Плотніковим пов'язують фірми ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "МАСШТАБ" та ТОВ "СПЕКТР".

Фото - pixabay.com

0    1656     07.08.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!