Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині раніше судимий підліток отримав умовне покарання за крадіжку та грабіж

На Олександрійщині раніше судимий підліток отримав умовне покарання за крадіжку та грабіж

Раніше судимий за крадіжку неповнолітній із Новоукраїнського району вже вдруге отримав умовне позбавлення волі з іспитовим строком. Нинішнє покарання стосується скоєних ним 2014 року крадіжки та грабежу. Таке рішення, опубліковане 11 липня, прийняв Олександрійський міськрайонний суд.

Про це йдеться у тексті вироку, на сайті Єдиного державного реєстру судових розслідувань.

Уже через два місяці після завершення іспитового терміну за попередню крадіжку, засуджений скоїв нове правопорушення у селищі Димитрове міста Олександрії. Пошкодивши замок літньої кухні, він викрав велосипед та плиту пічного опалення.

Приблизно через три місяці неповнолітній "рецидивіст" разом зі спільником вчинив грабіж у селі Приютівка. Попередньо підготувавшись і закривши обличчя одягом, вони проникли в будинок потерпілої жінки через вікно. Коли вона побачила грабіжників, ті накинулися на неї з кулаками і нанесли жінці легкі тілесні ушкодження. Здобиччю злочинців стали 420 гривень.

Вироком суду неповнолітнього правопорушника засудили до п'яти років позбавлення волі умовно із відбуттям двох років іспитового строку.    

Фото умовне - wikimedia.org

0    973     17.07.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!