Олександрійські спортсмени привезли золоті медалі з Чемпіонату Євразії з пауерліфтингу

17.07.2017 00:00:002 переглядаАвтор: admin
/news/18469-oleksandrijjski-sportsmeni-privezli-zoloti-medali-z-chempionatu-evraziyi-z-pauerliftingu

Спортсмени з громадської організації “Сильна Олександрійщина” здобули сім золотих та одну срібну медаль на Чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу та окремих дисциплін, який проходив у Києві 14 та 15 липня.

Про це повідомив Олексій Чиж на своїй сторінці у Facebook.

У змаганнях брали участь спортсмени з України, Білорусії, Молдови, РФ та Ірану. До збірної команди України увійшли одразу вісім представників “Сильної Олександрійщини”. Усі вони повернулися додому з нагородами.

Золоті медалі здобули: Інна Дзюба (жим лежачи серед юніорок, виконала розряд МС); Карина Шевченко (станова тяга серед тінейджерів, підтвердила звання МСМК); Євген Коваленко (жим лежачи серед юніорів, виконав розряд МС); Артем Гучек (жим лежачи у відкритій категорії, виконав розряд МС), Вячeслав Шилов (жим лежачи серед ветеранів, підтвердив звання МС), Олег Бояр (перше місце серед юніорів в триборстві і виконав розряд МС), Олексій Чиж (жим лежачи у відкритій категорії та виконав розряд МС).

Срібну нагороду отримав Сергій Ткач, який посів друге місце у вправі станова тяга у відкритій категорії та підтвердив звання МС.

“Від нашої організації дякуємо всім вболівальникам, які підтримували кожного із спортсменів”, – зазначив Олексій Чиж.