Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії зареєстрували проект рішення про скасування нових тарифів на житло

В Олександрії зареєстрували проект рішення про скасування нових тарифів на житло

В Олександрійській міськраді зареєстрували проект рішення депутата від фракції "БПП "Солідарність" Віталія Заріцького про скасування нових тарифів на квартплату, ухвалених 6 липня. Цього вдалося досягти лише після втручання депутатів міськради та журналістів.

Начальник управління забезпечення діяльності міської ради Людмила Фуртак категорично відмовлялася реєструвати проект рішення депутата від "БПП "Солідарності" на підставі власної суб'єктивної оцінки. Група депутатів міськради та місцеві журналісти почали вимагати від неї не перешкоджати депутатській діяльності (що, до речі, можна кваліфікувати як кримінальне правопорушення). Після цього в конфлікт втрутилася перший заступник міського голови, яка наказала зареєструвати проект рішення. Людмила Фуртак здійснила письмову реєстрацію проекту в присутності журналістів та депутатів, завізувавши текст рішення для оприлюднення.

Під час діалогу з депутатами начальник управління забезпечення діяльності міської ради вимагала від журналістів не проводити відеозйомку і залишити приміщення, хоча вони перебували у міськраді за запрошенням депутатів і проводили зйомку засідання депутатської комісії а потім – висвітлювали роботу депутатів, зокрема щодо реєстрації проекту рішення.

Зрештою, співробітники міськради пообіцяли терміново розмістити проект рішення "Про скасування рішення виконавчого комітету від 06 липня 2017 року № 452 "Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" на офіційному сайті для ознайомлення з ним громадськості. Відповідно до закону "Про доступ до публічної інформації", це є обов'язковим етапом, щоб проект рішення пройшов процедуру обговорення.  

Фото - "Олександрійські новини"

0    2434     14.07.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!