Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці зустрілися із заступником голови обласної держадміністрації

Олександрійці зустрілися із заступником голови обласної держадміністрації

Виїзний прийом громадян заступником голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрієм Коломійцевим відбувся у вівторок, 4 липня. Його відвідали більше 20 осіб, які зверталися із проханнями допомоги у вирішенні різноманітних проблем.

Про це повідомляється на сайті Олександрійської районної державної адміністрації.

Основна частина звернень громадян, жителів Олександрії і прилеглих сіл, стосувалися проблем соціального захисту, правових питань, високих тарифів та дій міської влади.

Найбільш масштабним питанням стало колективне звернення майже ста жителів вулиць Садової, Карбишева та Східної (колишня Ленінградська). Вони просили вплинути на міську поліцію з тим, щоб вона забезпечила дотримання водіями заборони на проїзд вантажного транспорту. За словами місцевих мешканців, попри наявність відповідних дорожніх знаків, вантажівки й надалі курсують вулицею, що створює постійний шум та вібрації. Внаслідок цього, не лише поступово руйнуються їхні будинки, а й страждає здоров'я людей. Крім того, люди бояться обвалу ґрунту, результатом чого може стати прорив газової труби та водогону.   

Деякі звернення стосувалися врегулювання правових питань. Серед іншого, підприємець А. Сибірцев поскаржився на конфлікт із міською владою щодо ринку "Айсберг", який триває вже близько шести років. Незважаючи на рішення господарського суду, місцева влада не бажає продовжувати договір оренди землі, на якій розташований цей ринок.

Громадський діяч М. Сіденко підняв питання контролю за роботою підприємств-монополістів, що надають послуги у сфері ЖКГ: "Дніпро-Водоканал" та "Теплокомуненерго". Андрій Коломійцев зазначив, що відтепер існує спеціальний закон, який зобов'язує монополістів щороку за власний кошт замовляти в незалежних компаніях аудити своєї діяльності.

Фото - Олександрійська РДА

0    1325     06.07.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!