Новини

на попередню сторiнку

Біля Олександрії збудують православний храм з підігрівом підлоги

Біля Олександрії збудують православний храм з підігрівом підлоги

У храмі, який нині спороджується на березі водосховища у селі Войнівка, буде підлога з підігрівом, а висота храму сягатиме 23 метрів. Площа церкви складатиме 200 квадратних метрів.

Сьогодні побудовано головні цегляні стіни, виготовлені та встановлені металоконструкції, повідомляє прес-служба Олександрійської єпархії.

Будівництво храму відбувається на кошти благодійників - ТОВ «УкрАгроКом» та сприяння народного депутата України Анатолія Кузьменка. Свято-Василівський храм матиме привабливий зовнішній вигляд і стане архітектурною окрасою села. «Храм здивує всіх своєю оригінальною архітектурою та буде мати все необхідне для того, щоб віруючі почували себе у ньому комфортно - повідомив заступник генерального директора ТОВ «УкрАгроКом» Володимир Тищенко, якого цитує прес-служба.

Нагадаємо, село Войнівка за дослідженнями краєзнавця Надії Жахалової виникло в другій половині XVIII століття. Перша дерев’яна Стефанівська церква села збудована в 1784, а нова, з дубового лісу і кам’яним фундаментом, освячена в грудні 1898 р. На початку XX століття у Войнівці проживало близько тисячі прихожан.

Фото - "УкрАгроКом"

0    1223     03.07.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!