Новини

на попередню сторiнку

Лідери Олександрійщини подивилися на процес утворення об'єднаної громади на практиці (ФОТО)

Лідери Олександрійщини подивилися на процес утворення об'єднаної громади на практиці (ФОТО)

Голова Олександрійської райдержадміністрації Богдан Куруп, голова Олександрійської райради Ольга Коріненко та дванадцять сільських і селищних голів відвідали місто Новоукраїнка, де знайомилися з практичним досвідом утворення об'єднаної територіальної громади у середу, 14 червня.

Про це повідомляється на сайті Олександрійської РДА.

Під час заходу лідери району зустрілися з керівником Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади Олександром Коріннним, а також з заступником голови облдержадміністрації Андрієм Коломійцевим та керівником Новоукраїнської райдержадміністрації Віктором Самойленком.

Учасники зустрічі обговорили основні питання децентралізації, зокрема те, як це починалося в Новоукраїнській громаді. Господарі розповіли про основні здобутки децентралізації та поділилися досвідом у залученні донорських коштів на розробку стратегічних планів розвитку територій, формуванні нового культурного середовища в своїй ОТГ, реформуванні культурної та освітянської сфер.

Нагадаємо, в Олександрійському районі вже почали говорити про те, як виглядатиме нова  Приютівська об'єднана громада, та приблизно визначили терміни, у які мають відбутися вибори.

Фото - сайт Олександрійської РДА0    1910     16.06.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!