Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці спробували, як це – бути актором (ФОТО)

Олександрійці спробували, як це – бути актором (ФОТО)

Учора, 30 березня, о 18.30 в районному будинку культури у рамках театрального тижня «ТеАРТ» розпочався майстер-клас з акторської майстерності. Його проводила Ольга Косогоренко - режисер, член міжобласного відділення національної спілки театральних діячів України.

У майстер-класі взяло участь 18 людей різного віку. Серед них були студенти, хореографи, журналісти, працівники культури і пенсіонери. Вхідний квиток коштував 20 грн., для студентів – 10 грн.

На сцені учасники майстер-класу робили цікаві вправи, аби розслабитися, відчути своє тіло і вільно ним володіти. А також уявляли, що стілець - це важка валіза і треба передати рухами і емоціями, як ти виносиш цю валізу. Ще учасники подумки переносилася на спекотний пляж і бігали по гарячому піску та купалися у морі; відвідували музей і сідали на скляне крісло; переміщувалися у засніжені країни і засинали від холоду. Цікавими і корисними були вправи з тренування пам’яті. Учасники майстер-класу запам’ятовували слова, прив’язуючи їх до образів.

Захід тривав близько двох годин, замість запланованих години тридцять, адже учасникам так сподобалися вправи, що довелося продовжити час майстер-класу.

Наприкінці заходу директор районного будинку культури – Юлія Єлсукова вручила Ользі Косогоренко подяку. Також учасники майстер-класу зробили спільне фото.

Нагадаємо, що тетральний тиждень "ТеАРТ" триває. Сьогодні, 31 березня, о 18.30 відбудеться кіновечір української класики із переглядом фільму-вистави «По-модньому» Михайла Старицького.

1 квітня о 18.00 сумна казка «Дурочка» за мотивами однойменної п'єси І. Тануніної- вистава народного студентського театру-студії «Лілея», м. Кременчук. Режисер – Катерина Сазонова. Вік 10+

Завершує театральний тиждень 2 квітня о 18.00 Кременчуцький троїцький театр соціальною  драмою «Людина, яка платить» І. Жаміака, режисер Сергій Ситник.
0    2388     31.03.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!