Новини

на попередню сторiнку

Педагоги трьох олександрійських вузів будуть отримувати вищу зарплату вже з цього місяця

Педагоги трьох олександрійських вузів будуть отримувати вищу зарплату вже з цього місяця

Учора, 3 січня, до Кіровоградської обласної ради було направлено подання та рішення про підвищення із 1 січня 2017 року посадових окладів педагогічних працівників закладів та установ освіти обласного підпорядкування. Про це пише інформаційно-аналітичний дайджест Факел.

Раніше повідомлялося, що з 1 січня педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів повинні підняти заробітну плату, а усім іншим працівникам даної сфери - з 1 вересня поточного року.

Проте, як зазначив С. Кузьменко, голова Кіровоградської ОДА, бюджет області на 2017 рік може дозволити підняття розміру окладів для педагогічних працівників начальних установ обласного підпорядкування. Загалом, із обласного бюджету на підвищення зарплат буде спрямовано близько 15 млн. грн.

Що ж стосується Олександрії, педагогічні працівники наступних навчальних закладів вже цього місяця мають отримати підвищену зарплату: Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв), Олександрійського педагогічного коледжу імені В.О. Сухомлинського, Олександрійського медичного училища та Олександрійського училища культури.

Підвищення очікує і на педагогічних працівників 16 професійно-технічних училищ та ліцеїв області, що фінансуються із обласного бюджету.

0    690     04.01.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!