Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії шахрайка під виглядом соцпрацівника видурила у довірливої бабусі 10 тисяч

В Олександрії шахрайка під виглядом соцпрацівника видурила у довірливої бабусі 10 тисяч

В Олександрії учора, 19 жовтня, шахрайка серед білого дня, представившись співробітником соціальних служб, видурила грошові заощадження у довірливої 79-річної бабусі.

Про це повідомила інспектор Олександрійського відділу поліції Оксана Михно.

Так, невідома особа завітала до квартири пенсіонерки у центральному мікрорайоні міста і представилась соціальним працівником. Жінка запропонувала старенькій на вигідних умовах обміняти грошові кошти. Таким чином бабуся віддала зловмисниці 10 тисяч гривень, а натомість отримала 6 тисяч євро сувенірними купюрами.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст. 190 ККУ "Шахрайство". Розпочато слідство.

За словами О. Михно, зазначений метод шахрайства з використанням прикриття соціальної роботи є одним із найпопулярніших серед зловмисників. У зв'язку з цим правоохоронці дають декілька порад, як не стати жертвою цього виду шахрайства:

- Будьте пильними, не впускайте в помешкання незнайомих людей;

- Не відволікайтеся з ними на пусті розмови, адже, управляючи вашою увагою, вони в цей час можуть спустошувати ваше житло;

- Вимагайте надання посвідчення соціального співробітника і обов'язково перевірте їх дані у відділі кадрів названої організації по телефону;

- Не зберігаєте великі суми грошей в досяжних місцях (шафах, тумбочках, під матрацами);

- Якщо дії або поведінка незнайомців викликає сумнів, знайдіть спосіб порадитися з близькими чи сусідами перед прийняттям необдуманих рішень.

У випадку ж надходженням вам яких-небудь підозрілих пропозицій від "соціальних працівників", негайно слід повідомляти в поліцію за номером "102".

0    2559     20.10.2016
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!