Новини

на попередню сторiнку

З кропивницького СІЗО утік зек, який перебував там за спробу втечі по-голлівудськи з колонії (оновлено)

З кропивницького СІЗО утік зек, який перебував там за спробу втечі по-голлівудськи з колонії (оновлено)

З СІЗО м. Кропивницького утік підсудний, який кілька років тому намагався здійснити карколомну втечу з Петрівської колонії суворого режиму № 49 за допомогою спільників на вертольоті.

Про втечу ув'язненого 7 вересня під час пленарного засідання Верховної Ради заявив народний депутат Ігор Мосійчук, цю ж інформацію "Олександрійським новинам" підтвердили власні поінформовані джерела.

"Мені подзвонили і повідомили, що сьогодні з колонії втік в’язень. Кажуть, що він заплатив за це гроші", – заявив Мосійчук у прямому ефірі.

За нашою інформацією, втечу здійснив уродженець кримського міста-курорту Саки громадянин Дмитро Тичков, 1972 року народження, який раніше був засуджений за крадіжки в особливо-великих розмірах по ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України, а зараз перебував під судовим слідством за спробу в 2013 році втекти з колонії, де він відбував покарання. Сама нинішня втеча підсудного відбулась, нібито, під час побачення з ув'язненим. На даний час місце перебування в'язня невідомо, однак вважається, що він намагатиметься потрапити на свою батьківщину до окупованого півострова.

Саме цей громадянин 16 березня 2013 року, відбуваючи покарання у Петрівській колонії суворого режиму № 49, що неподалік м. Олександрії, за допомогою спільників здійснив спробу карколомної втечі по всім канонам голлівудських блокбастерів. Того дня за засудженим та його товаришем на вертольоті марки "Robinson" прибули двоє спільників. Вони посадили гелікоптер прямо на спортивний майданчик колонії, до якого майже відразу завантажились двоє ув'язнених, що чекали на його появу.

Безпрецедентну для України спробу втечі засуджених із колонії зупинили охоронці установи, які прицільним киданням каміння по авіамашині блокували старт гвинтокрила.

Щойно з'явилась реакція на подію від колишнього керівника Держaвної пенітенціaрної служби Укрaїни Сергія Стaренького, який прокоментував ситуацію на власній сторінці у "Facebook".

Нижче - спецрепортаж про спробу карколомної втечі з Петрівської колонії у 2013 році:


0    4319     08.09.2016
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!