Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії засудили чоловіка, який "обчистив" продуктовий магазин

В Олександрії засудили чоловіка, який

Житель селища Нова Прага Олександрійського району, який має за плечима три судимості, знову опинився на лаві підсудних за крадіжку з проникненням у продуктовий магазин. Однак цього разу суд обмежився покаранням у вигляді іспитового строку терміном на два роки.

Про це йдеться у вироку Олександрійського міськрайонного суду.

У грудні, за кілька днів до нового 2016-го року чоловік прибув до місцевого продовольчого магазину, прихопивши з собою два мішки. Раніше він помітив тріщину у шифері, тому в нічний час зняв дві шиферини, виліз на горище, де вибив ногами дошки в стелі та через отвір проник до приміщення магазину. Там зловмисник почав хапати все, що попадало під руку: ковбаси, крупи, консерви, різні види кави та чаю, солодощі, миючі засоби та навіть фарбу для волосся та липучку для мух. Все це він завантажив у два мішки та таким же чином зник з місця злочину. Загальну суму збитків оцінили в 2584 гривні.  

Такі дії чоловіка кваліфікували за ч. 3 ст. 185 КК України "Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням в  інше  приміщення".

Зважаючи на щире каяття та позитивну характеристику суд призначив крадію покарання у вигляді 3-х років  позбавлення волі, наступним пунктом змінивши реальний термін на іспитовий строк на два роки.

0    1090     08.08.2016
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!