Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградську область хочуть перейменувати до кінця року

Кіровоградську область хочуть перейменувати до кінця року

Після перейменування обласного центру Кіровоградщини з Кіровограда на Кропивницький назва області поки що залишається старою. Однак це може змінитися вже цього року і на зміну Кіровоградській області на мапі України може з'явитись Кропивницька.

Про це "Олександрійським новинам" повідомив народний депутат України Олександр Горбунов, який був одним із авторів проекту постанови щодо перейменування Кіровограда.

Нардеп зазначив, що для перейменування області передбачена значно складніша процедура, яка вимагає внесення змін до Конституції, однак виразив сподівання, що даний процес Верховна Рада виконає до кінця року.

"Сьогодні проведено громадські слухання в області, на яких більшість громад районів висловилась за те, щоб назва області була однойменною з назвою обласного центру. Зрозуміло, що наступний крок, як цього і вимагає закон - це перейменування області. Я думаю, що найближчим часом ми підготуємо всі відповідні документи, для того щоб подати їх на розгляд. Проте тут довша і складніша процедура, адже потрібно вносити зміни до Конституції. Це - триста голосів. Але, я так думаю, що до кінця року ми цю процедуру виконаємо. І область теж буде, я сподіваюсь, Кропивницька", - прокоментував О. Горбунов.

0    3336     15.07.2016
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!