Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії ціла родина потрапила в реанімацію після вживання дикорослих грибів

В Олександрії ціла родина потрапила в реанімацію після вживання дикорослих грибів

В Олександрії санепідеміологи зареєстрували випадок отруєння дикорослими грибами цілої родини, яка складається з 4-х чоловік. Сім’я отруїлась після вживання грибів, які були зібрані в лісосмузі вздовж залізничної дороги на мікрорайоні Південний.

Про це "Олександрійським новинам" повідомила завідувач Олександрійського міськміжрайонного відділу ДУ "Кіровоградський ОЛЦ Держсанепідслужби України" Марина Первак.

Варені та підсмажені гриби вранці скуштували всі члени родини, а вже через декілька годин виникли перші симптоми отруєння: слабкість, нудота, блювання, діарея. За медичною допомогою громадяни звернулись не одразу, а лише через добу. Всі потерпілі були госпіталізовані в реанімаційне відділення Олександрійської міської лікарні №1, в тому числі одна особа – з важким перебігом отруєння. Завдяки висококваліфікованій медичній допомозі стан потерпілих нормалізувався.

Санітарно-епідеміологічна служба нагадує:  гриби не повинні вживати діти, люди похилого віку, вагітні та люди з захворюванням шлунково-кишкового тракту, печінки чи хронічними захворюваннями інших органів. Найкраще відмовитись від споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі, а споживати штучно вирощені гриби, купуючи їх у спеціалізованих торгівельних точках продажу.

 

 

 

               

 

               

 

0    1410     23.06.2016
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!