Новини

на попередню сторiнку

У липні в Олександрії з’явиться новий цех за півтора мільйони гривень

У липні в Олександрії з’явиться новий цех за півтора мільйони гривень

В Олександрії з’явиться новий цех на підприємстві, що займається виробництвом кранів. Про це журналістам повідомив директор підприємства «Віра-сервіс інтермаш» Михайло Сулятицький.

За словами керівника підприємства, у реконструкцію малярного цеху з фарбування деталей та готових виробів вкладуть півтора мільйони гривень коштів власника підприємства, з яких вже освоєно 80% від усього обсягу. Відповідні роботи вже завершуються і на початку літа цех почне працювати.

«Це важливо для надання виробам товарного вигляду, більш привабливого для клієнтів, які не завжди спочатку оцінюють продукцію за якістю, а іноді ухвалюють рішення, спираючись і на зовнішній вигляд», - уточнює керівник.

Для фарбування габаритних виробів розроблено спеціальну дванадцятиметрову каркасну камеру, а для самого фарбування буде застосована придбана підприємством імпортна установка. Це дозволить швидко і якісно вкривати вироби необхідним видом фарби і відправляти їх замовникам у значно коротші терміни.

Нагадаємо, підприємство бере участь у технологічному оснащенні транспортного проекту під умовною назвою «Новий шовковий шлях», що з’єднав Китай та країни Євросоюзу. У проекті беруть участь Україна та Грузія.

0    1531     01.06.2016
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!