Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські депутати не змогли відправити у відставку секретаря міськради (доповнено)

Олександрійські депутати не змогли відправити у відставку секретаря міськради (доповнено)

В Олександрії депутати Олександрійської міської ради не змогли ухвалити рішення про дострокове припинення повноважень секретаря міськради Олени Богоявленської. 

За внесення проекту рішення на розгляд сьогоднішньої 11-ї позачергової сесії проголосували 18 депутатів, таким чином для ухвалення рішення аби розглянути по суті питання дострокової відставки секретаря міськради О. Богоявленської не вистачило всього 1 голосу. Цей голос міг би надати депутат від "Самопомочі" Микола Воробченко, але він був відсутнім на сесії з причини перебування в зоні АТО. Прикметно, що пропозицію внесення проекту рішення щодо дострокової відставки секретаря міськради на розгляд сесії несподівано підтримав колега Олени Богоявленської по фракції "Батьківщини" міський депутат Валентин Жежеря. Вочевидь, протиріччя роздирають не тільки лави місцевого осередку партії "Укроп", а й фракцію "Батьківщини", що внесла смуту в ряди недавньої депутатської більшості.

Представляючи проект рішення стосовно позбавлення посади секретаря міської ради, депутат Сергій Гриценко повідомив, що частина депутатського корпусу більше не має довіри до О. Богоявленської, як до секретаря міської ради, оскільки вона не сприяє діяльності депутатів, до того ж порушує норми законодавства при підготовці проектів рішень, не проводячи консультації перед пленарними засіданнями. Також депутат зазначив, що О. Богоявленська порушила законодавство у сфері місцевого самоврядування, перебуваючи на посаді секретаря міськради та одночасно будучи головою міського осередку партії "Батьківщини". А виносячи проект Регламенту, який майже нічим не відрізнявся від попереднього, О. Богоявленська внесла ще більший розкол у ряди депутатського корпусу.

На підтримку секретаря ради висловились міський голова, представники "Батьківщини", "Опозиційного блоку" та "Сили людей", виступи яких зводились до думки, що намагання зняти з посади О. Богоявленську є нічим іншим, як політичною розправою та спробою дестабілізувати роботу міської влади. Зазначені партії, разом з двома депутатами від "Укропу", не брали участь у голосуванні, міський голова проголосував "проти".

1    2318     08.04.2016
Loading...


Коментарі (1)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

[an[ak 10.04.2016
Чи було би підписане розпорядження про термінове скликання сесії(√11), по питанню відставки секретаря, якби результат не був прорахований і на 100% передбачуваний??? Просто одні вміють рахувати, інші гарячкуючи, йдуть методом проб і помилок, надіючись на "русское авось".