Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії продовжуються кримінальні розборки: підпалено авто місцевого наркоторговця

В Олександрії продовжуються кримінальні розборки: підпалено авто місцевого наркоторговця

В Олександрії учора, 24 березня, близько 19:30 прямо поряд зі входом в кафе "Екстрім", що розташоване в Новопилипівському мікрорайоні біля колишнього рудоремонтного заводу, невідомі особи підпалили автомобіль "Honda Accord" темного кольору. Автівка належить Віталію Баранюку, який в той час відпочивав у кафе разом зі своїми товаришами Романом Чабаном та Володимиром Малишом.

Про пожежу відпочиваючим повідомив працівник кафе. Незважаючи на те, що чоловікам спільно з персоналом закладу вдалося швидко ліквідувати пожежу власними силами, транспортний засіб все ж таки отримав пошкодження передньої частини кузову.

Про це "Олександрійським новинам" повідомили власні поінформовані джерела.

Віталій Баранюк відомий тим, що нещодавно спільно з Романом Чабаном фігурував в гучній кримінальній справі щодо розповсюдження наркотиків під прикриттям міських міліціонерів. А Володимир Малиш тільки декілька місяців тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення в 2007 році в складі банди зухвалого розбійного нападу на олександрійського валютника, якого нещодавно при черговій спробі пограбувати навіть розстрілювали з автомату.

Нагадаємо, тоді Р. Чабан та В. Баранюк під час допитів розповіли про схеми "кришування" міліціонерами наркоторговців, а також про те, як вони під тиском корумпованих правоохоронців писали фіктивні заяви на співробітників УБОЗу, які тоді займались розслідуванням цієї кримінальної справи щодо розповсюдження наркотиків.

За інформацією наших джерел, зазначений підпал автівки, імовірно, пов'язаний з кримінальними розборками через продовження участі зазначених громадян в місцевому ринку наркобізнесу.

4    3706     25.03.2016
Loading...


Коментарі (4)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

Игорь Козанчин 25.03.2016
!!! - ЖУТЬ, В ГОРОДЕ АЛЕКСАНДРИИ УЖЕ НАЧАЛИСЬ КРИМИНАЛЬНЫЕ РАЗБОРКИ ЗА СФЕРУ ВЛИЯНИЯ НА ЛИЦ ЗАНИМАЮЩИХСЯ СБЫТОМ НАРКОТИЧЕСКИХ СРЕДСТВ И ПСИХОТРОПНЫХ ВЕЩЕСТВ, А ГЛАВНЫЙ ПИЛИЦИОНЕР - КОДАК АЛЕКСАНДР АЛЕКСАНДРОВИЧ КАК ВСЕГДА БЕЗДЕЙСТВУЕТ, В НАРОДЕ (ДРОКАЕТ), А ВСЕ ПОТОМУ-ТО РЫЛЬЦЕ В ПУШКУ, ЗАМОЧЕН, ОБМОЧЕН И БЕЗНАДЕЖЕН!!! КОДАК АЛЕКСАНДР АЛЕКСАНДРОВИЧ - НЕ ПРОСТО .,МПОТЕНТ, БЕЗДЕЛЬНИК, ОН ОЧЕНЬ ДАЖЕ ХОРОШО ЗАКОНСПИРИРОВАННЫЙ НАРКОКРЫШЕВАЛЬЩИК!!! ...БАРАНЮК, ЛАТЫШЕНКО, РОССОХА, САВИЦКИЙ, КОДАК И ИХ ЖЕ С НИМИ...ПРОСТО ОТРАВЛЯЮТ МОЛОДЕЖЬ ГОРОДА АЛЕКСАНДРИИ...
Игорь Козанчин 25.03.2016
...ШАЛЯПИН, СТОИТЬ ЧУТОЧКУ ПОНЕРВНИЧАТЬ, ПОСКОЛЬКУ СКЛЯР У СИЗО И НА СУДЕ МОЖЕТ ПРОСТО НЕ МОЛЧАТЬ, А ПОТОМ ДАТЬ РЕЗКИЕ И ЧЕТКИЕ ВАЛЫ, "СКОЛЬКО И КОГДА, В КАКИХ СУМАХ И ДЛЯ КОГО ДАВАЛ" ......И ФОТОАППАРАТ (КОДАК) - НЕ ПОМОЖЕТ........БУДЕТ ПЕЧАЛЬКА....
Игорь Козанчин 25.03.2016
...и что сделает фОТОАППАРАТ, будет как всегда счелкать ушами и говорить что в городе как в Багдаде все спокойно, машины не угоняю, грабежи не совершают, наркотой не торгуют, а о чем статья, хрен его знает... просто очередной черный Пиар от местных СМИ...они льют грязь с целью дискредитировать и ввести людей в заблуждение! ...но, здесь на самом-то деле нужно просто быть местным, чтобы видеть всю правду...КОДАК-ЭТО РЕАЛЬНОЕ ЗАБЛУЖДЕНИЕ.
Олександр 27.03.2016
Руководить полицией Александрии должен человек который родился, вырос и живёт в этом городе а не гастролеры которые приходят на время набивать карманы. Вот вам очередной пример Кодак, руководил первый раз - погряз в наркотиках, руководит сейчас - то же самое, потому что уедет завтра в свою захухуевку и плевать он хотел на город и отравленных наркотиками его жителей, а что бы был местный, ему хотябы плевали в лицо на улице как Саше Козловскому который боится с машины выйти и пройтись по проспекту!