Новини

на попередню сторiнку

Олександрійщина втратила ще одного Героя в зоні АТО

Олександрійщина втратила ще одного Героя в зоні АТО

9 березня в зоні проведення антитерористичної операції під час виконання службових обов'язків загинув військовослужбовцець Збройних Сил України, житель Олександрійського району Денис Іванович Хрієнко.

За попередньою інформацією, 29-річний житель селища Приютівки Денис Хрієнко підірвався на міні, отримані травми виявились несумісними із життям. У загиблого Героя залишилась дружина та 4-річна донька.

Спільним розпорядженням голови Олександрійської районної державної адміністрації та голови Олександрійської районної ради 11 та 12 березня 2016 року в Олександрійському районі оголошено Днями жалоби. У ці дні на будинках і спорудах місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій по всій території району буде приспущено Державний Прапор України, відмінено проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Начальник відділу культури РДА Антоніна Пилипенко на власній сторінці у "Фейсбук" повідомила, що у зв’язку із загибеллю Дениса відміняється районне свято "Масляні гостини", проведення якого планувалося 12 березня в селі Протопопівка.

0    2241     10.03.2016
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!