Новини

на попередню сторiнку

В зоні АТО загинув 22-річний військовослужбовець з Олександрії

В зоні АТО загинув 22-річний військовослужбовець з Олександрії

23 січня в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни при виконанні військового обов’язку загинув житель Олександрії Ігор Вікторович Константінов.

Про це повідомляється у повідомленні-некролозі на сайті міської ради.

22-річний Ігор Константінов народився 23 вересня 1993 року. Навчався у школі №15, а після неї -  в Олександрійському політехнічному коледжі. В зоні АТО військовослужбовець проходив службу за контрактом механіком-водієм БМП В/Ч 2970. Причини загибелі наразі не розголошуються.

За наявними даними, Герой загинув від удару ножем в серце під час чергування біля палатки в базовому таборі. Нападник затриманий. Відкрито кримінальне провадження, здійснюється слідство. 

В останню путь Ігора Константінова проводять 27 січня у ПК "Світлопільський" о 10:00. На вшанування пам’яті загиблого Героя 27 січня в Олександрії оголошено Днем жалоби. 

1    2483     26.01.2016
Loading...


Коментарі (1)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

[an[ak 26.01.2016
"Нападник затриманий", не взятий в полон, а саме затриманий... Загибель, точніше вбивство, відбулось у базовому таборі... Виходить ворог не причетний...свій, свого...відкрите кримінальне провадження, ведеться слідство...