Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині з початку року відновлено майже 900 захисних споруд

На Кіровоградщині з початку року відновлено майже 900 захисних споруд

На Кіровоградщині з початку року було відновлено близько 900 захисних споруд, які в разі надзвичайних ситуацій можуть прихистити близько 95% жителів області.

Про це заявив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко після огляду оновленого сховища Олександрійського професійного аграрного ліцею сьогодні, 11 вересня. В цей день на базі ліцею відбулось закриття військово-польових зборів для ліцеїстів та учнів старших класів шкіл Олександрійського району.

Також губернатор Кіровоградщини відзначив суттєве поліпшення стану справ в зазначеному напрямку та зазначив, що близько 700 тисяч гривень у цьому році було виділено з бюджетів різних рівнів на виконання завдання Уряду щодо відновлення захисних споруд  в області.

"Все, що можна було відновити, фактично відновлено. Приблизно 95% населення області в разі необхідності може бути захищене в таких захисних спорудах", - підсумував голова ОДА.

1    2298     11.09.2015
Loading...


Коментарі (1)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

Товарищ 13.09.2015
Ну не знаю, не знаю. Например ради интереса поинтересовался у ВСЕХ родственников и знакомых : "А знают ли они где ближайшее работоспособное бомбоубежище ?". И ведь НИКТО не знает ! Раз губернатор отчитался, что 95 % населения области может укрыться, хотелось бы более детальной информации где находятся эти бомбоубежища и как туда можно будет попасть "в случае чего". Ведь если верить губернатору , то в городе есть места в этих самых бомбоубежищах на 87000 граждан Александрии.