Новини

на попередню сторiнку

За заявою депутата внесено відомості до ЄРДР щодо посадовців Олександрійської міськради

За заявою депутата внесено відомості до ЄРДР щодо посадовців Олександрійської міськради

За заявою про можливе вчинення кримінального правопорушення секретарем Олександрійської міської ради Геннадієм Лоцманом та начальником управління забезпечення діяльності Олександрійської міської ради Людмилою Фуртак, співробітниками Олександрійського міського відділу УМВС у Кіровоградській області внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, призначено відповідального слідчого.

Цю інформацію "Олександрійським новинам" підтвердив депутат Олександрійської міської ради Віктор Голобородько. Нагадаємо, чиновниками Олександрійської міської ради чиняться штучні перепони, щоб не розглядати проект рішення щодо підтримки постанови Верховної Ради України про визнання Росії країною-агресором.

Вказані вище посадові особи міської ради, на його думку, перешкоджають у здійсненні депутатської діяльності та незаконно обмежують права депутата, зокрема щодо подання на розгляд міської ради проекту рішення міської ради. За такі дії передбачено кримінальну відповідальність за ч.2 ст.351 Кримінального кодексу України - "Невиконання службовою особою законних вимог депутата місцевої ради, створення штучних перешкод у його роботі".

0    1517     04.03.2015
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!