Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії блокують прийняття рішення щодо визнання Росії агресором

В Олександрії блокують прийняття рішення щодо визнання Росії агресором

Чиновниками Олександрійської міської ради чиняться штучні перепони, щоб не розглядати проект рішення щодо підтримки постанови Верховної Ради України про визнання Росії країною-агресором.

Відповідну заяву про вчинення кримінального правопорушення міськими чиновниками зареєстровано в Олександрійському міському відділі міліції 26 лютого.

В заяві депутат міської ради Віктор Голобородько стверджує, що подав відповідний проект рішення міської ради ще 3 лютого 2015 року на ім’я секретаря Олександрійської міської ради Геннадія Лоцмана. До цих пір жодної інформації щодо поданого проекту не надходило, жодної дії з боку чиновника по оприлюдненню чи включенню цього проекту до питань порядку денного не відбулося.

26 лютого скликалась позачергова сесія міської ради, де питання, яке нині є актуальним та дає змогу продемонструвати проукраїнські настрої серед депутатів міськради, теж не було розглянуто.

Г. Лоцман уникає прямого спілкування з автором проекту, не відповідає на телефонні дзвінки та не надає жодної інформації з приводу того, чому він, як секретар Олександрійської міської ради, не здійснює власних повноважень.

Також не надано жодних пояснень, з посиланням на норми законодавства, щодо блокування цього проекту рішення і в управлінні забезпечення діяльності Олександрійської міської ради, хоча посадові особи вказаного управління реєструють та опрацьовують проекти рішень ради, інші документи та подають їх на розгляд депутатів міської ради.

Депутат вважає, що посадові особи органів місцевого самоврядування, а саме секретар Олександрійської міської ради Геннадій Лоцман, начальник управління забезпечення діяльності Олександрійської міської ради Людмила Фуртак умисно і протиправно не вчинили жодних належних дій щодо обов’язкового оприлюднення запропонованого проекту рішення міської ради і в такий спосіб заблокували його подальший розгляд депутатами міської ради.

Таким чином, можуть бути вчинені одразу декілька кримінальних правопорушень, в тому числі за частиною 2 статті 351 Кримінального кодексу України - невиконання службовою особою законних вимог депутата місцевої ради, створення штучних перешкод у його роботі.

Також може бути розглянуто питання про порушення посадовими особами норм статті 367 Кримінального кодексу України - службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам.

Нагадаємо, міста обласного значення Кіровоградської області, в тому числі і обласний центр, визнали Російську Федерацію країною-агресором. Зокрема, відповідне рішення ухвалено в Знам’янці 5 лютого, у Світловодську 12 лютого та в Кіровограді - 24 лютого.

Імовірною причиною такого блокування рішення є те, що і секретар міської ради, і деякі інші депутати на чолі з міським головою С. Цапюком голосували за сумнозвісне рішення міської ради, яким схвалювались дії колишньої влади щодо минулорічного силового розгону протестуючих на Майдані, і досі не змінили своїх поглядів.

1    1904     26.02.2015
Loading...


Коментарі (1)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

snaiper 26.02.2015
Не верил что у ваших депов,ув.александрийцы,хватит ума на такую выходку.!Тогда ,г-да,ознакомтесь с последствиями их глупости. Администрация Президента. Головній департамент забезпечення доступу до публічної інформації. ...16 жовтня2014 року набрав чинності Закон України "Про очищення влади".,відповідно до якого,посада і голови ода належить до переліку посад,щодо яких здійснюються заходи з очищення влади.Згідно з біографічними даними Кузьменко С.А. з травня 2010 року до листопада 2012 року перебував на посадах голови Олександрійської рда Кіровоградсїкої обл.,та заст.голови Кіровоградської ода. Отже,відповідно до вимог згаданого Закону,К-ко С.А.підлягає звільненню з посади голови Кіровоградської ога. ...Головним департаментом регіональної політики подано Главі АПУ доповідну записку від 9 грудня 2014 року №09\619-35-02 з цього питання,а також спільно з Державно-правовим департаментом опрацьовано проект Указу Президента України про звільнення К-ко С.А. із займаноі посади ,який наразі передано на розгляд керівництву АПУ. В.о.Керівника Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації АПУ підпис С.Кондзеля. Теперь комментарий:г-да александрийские депутаты,большинство которых от ПР:ваша работа,напоминает змею,пожирающую свой хвост.