Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії власникам повернуть завод, який міська влада незаконно прибрала до своїх рук

В Олександрії власникам повернуть завод, який міська влада незаконно прибрала до своїх рук

Олександрійська влада змушена буде повернути майно відкритого акціонерного товариства "Агромаш", а рішення влади щодо прийняття у комунальну власність вказаного майна судом визнані незаконними.

Відповідна постанова Дніпропетровського апеляційного господарського суду прийнята 12 лютого, текст якої мається в розпорядженні "Олександрійських новин".

Як зазначено у постанові, позовні вимоги до виконавчого комітету Олександрійської міської ради (головою виконкому є Олександрійський міський голова Степан Цапюк) задоволені повністю. Позивач – відкрите акціонерне товариство "Агромаш" вимагало визнання свого права власності на майновий комплекс заводу, а також витребування з незаконного володіння в комунальній власності майна ВАТ за адресою: вулиця Нагорна, 106.

У постанові суду зазначено детальний перелік майна підприємства, в тому числі повний перелік будівель і споруд. Суд визнав, що спроба міської ради виділити окремо нові об’єкти нерухомості з комплексу не є правовими підставами виникнення права комунальної власності. Причина такого рішення суду, як зазначено у постанові, наявність арешту на цілісний майновий комплекс, який був накладений ще 12 квітня 2012 року.

Колегія суддів відхилила і решту доводів Олександрійської міської ради, які не вважає правомірними та обгрунтованими. Як наслідок, апеляційна скарга міської влади Олександрії була повністю залишена без задоволення.

Раніше "Олександрійські новини" писали про те, що Олександрійський міськрайонний суд заборонив продаж приміщень колишнього заводу "Агромаш".

2    1851     23.02.2015
Loading...


Коментарі (2)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!

qwerty789 24.02.2015
!!!!!!!!
qwerty789 24.02.2015
Борис Иванович респект и уважуха, пусть теперь цапук и компания репы чешут как полученые откаты назад отдавать за проданые помешения.