Новини

на попередню сторiнку

Олександрійській міськраді пропонують визнати Росію агресором, а «ДНР» і «ЛНР» - терористами

Олександрійській міськраді пропонують визнати Росію агресором, а «ДНР» і «ЛНР» - терористами

Олександрійським депутатам запропонували підтримати постанову Верховної Ради України про визнання Російської Федерації країною агресором, а «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями. Відповідний проект рішення надано для реєстрації у міську раду.

Проект рішення міської ради, підготовлений депутатом Віктором Голобородьком, направлений секретарю міської ради Геннадію Лоцману сьогодні, 3 лютого.

В тексті проекту рішення зазначено, що Олександрійська міська рада підтримує Постанову Верховної Ради України «Про звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором. Також у тексті рішення вказано, що міська рада підтримує позицію українського парламенту щодо визнання терористичними організаціями так звані «ДНР» та «ЛНР».

«Ми запевняємо – нам не потрібно жодної «допомоги» у вигляді окупантів зі зброєю та бандитів під маскою визволителів», - зазначено у тексті проекту рішення.

Проектом рішення передбачено направлення звернення українською та англійською мовами місцевим органам влади Кіровоградщини, до Верховної Ради України та інших місцевих органів влади з проханням висловити власну позицію з цього ж питання.

Повний текст звернення наступний:

«Депутати Олександрійської міської ради звертаються до всіх колег-депутатів виборних органів, як в Україні, так і в інших країнах Європи і всього світу.

Ми, олександрійці, жителі мирного міста, жителі степового українського краю – Кіровоградщини сплатили жорстоку ціну за примарні наміри країни-агресора – Російської Федерації стати панівною державою світу. Ми вже втратили не одного захисника Вітчизни на східному фронті неоголошеної, підступної війни Росії з Україною.

Олександрійці завжди закликали і закликатимуть до мирного вирішення будь-яких гострих питань, як у галузі економічної співпраці, як у проблемних політичних розбіжностях, так і навіть кризових непорозумінь між різними націями, народами, державами.

Ми запевняємо – поставити нас на коліна не зможе ніхто, змусити нас коритися чужій волі теж не вдасться, а смерть наших побратимів, патріотів рідної землі закарбується у пам’яті поколінь і буде завжди прикладом самовідданості та виконання священного обов’язку.

Ми маємо історичне минуле, в якому вже здобували перемогу над ворожою навалою. У 1941 році Олександрія була окупована нацистською армією, а вже у 1943 році наше місто, зруйноване і понівечене загарбником, було звільнене армією, створеною народами різної національності, віросповідання та навіть політичних поглядів. Смерть окупантам принесла ненависть до вбивць і катів усього народу.

Ми запевняємо – нам не потрібно жодної «допомоги» у вигляді окупантів зі зброєю та бандитів під маскою визволителів.

Громадяни України самі знайдуть вихід із будь-якої скрутної ситуації, і жити на нашій землі ми будемо своїм розумом і за своїми правилами та законами.

Нас не цікавить примарна ідея перекроїти кордони світу, адже жодна імперія не існувала стільки, скільки бажалось її засновникам. Побудоване на крові – кров’ю і завершиться.

Ми вважаємо підтримку дій бандитських формувань, що вбивають мирне населення, тероризують людей, знищують міста і села України, збивають літаки і розстрілюють мирних громадян прямо на вулиці, злочинами проти людяності. Росії, як країні, що підтримує агресію і не соромиться висловлювати підтримку таких дій, ми висловлюємо своє обурення і так само, як і Верховна Рада України, вважаємо Росію країною-агресором, як і «ДНР» та «ЛНР» що вбивають, калічать життя мільйонів українців, нищать майбутнє незалежної, вільної держави – України.

Ми підтримуємо Постанову Верховної ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором, організації «ДНР» і «ЛНР» терористичними.

Ми вважаємо, що дикунські способи вирішення конфліктів, бажання злочинними способами нав’язати власне бачення світу іншим народам, в тому числі за допомогою вбивств, погроз, шантажу та інших терористичних проявів, є неприпустимим.

Олександрійці доклали чимало зусиль до встановлення незалежної держави, а наші славні земляки брали участь у багатьох подіях із відродження української державності.

Ми – українці, бо є громадянами держави Україна, де відчувають себе рівними за можливостями люди різних націй, віросповідання та поглядів.

Ми закликаємо світ продовжити політику підтримки дій України щодо захисту територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, припинення Росією агресії та окупації для задоволення персональних амбіцій її можновладців.

Україна понад усе! Ми впевнені у перемозі, адже за нами сила народу і правда.

Просимо всіх людей доброї волі, представницькі органи країн, що отримали наше звернення та підтримують його, висловити власну позицію у прийняття відповідних рішень.

Час мовчання минув. Якщо ми будемо мовчати далі – війна прийде до порогу кожного будинку, у сім’ї не тільки українців, але й кожного, хто закриває очі на очевидну загрозу миру у всьому світі».

0    2225     03.02.2015
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!