Новини

на попередню сторiнку

Електричку до Кіровограда намагатимуться повернути одразу 4 депутати

Електричку до Кіровограда намагатимуться повернути одразу 4 депутати

Відновлення руху приміського електропоїзда № 6331/6334 Олександрія – Вознесенськ – Олександрія планується проектом Постанови Верховної Ради України.

Авторами відповідного проекту є чотири депутати Верховної Ради України: А. Кузьменко (округ № 103), О. Горбунов («Народний фронт»), С. Березкін (округ № 100), С. Ларін («Опозиційний блок»). Всі народні депутати мають певне відношення до Кіровоградщини або як представники мажоритарних округів у парламенті, або як представники області у партійних списках провідних партійних сил України.

Як прокоментував «Олександрійським новинам» один із співавторів проекту постанови Олександр Горбунов, він як і представник Кіровоградщини, і як член комітету з питань бюджету підтримує прийняття цієї постанови. Свою позицію він спробує довести колегам.

За словами О. Горбунова, підписи під проектом постанови поставили не стільки якісь союзники чи однодумці, а народні депутати, що розуміють необхідність прийняття проекту на користь Кіровоградщини.

Наразі проект постанови буде обговорюватись у комітетах парламенту.

Як зазначено у тексті постанови, «враховуючи необхідність забезпечення подальшого розвитку Олександрійського регіону та прав споживачів транспортних послуг» необхідно відновити рух електропоїзда «Олександрія – Вознесенськ – Олександрія».

В пояснювальній записці до тексту постанови зазначається, що у нині чинному графіку руху пасажирських потягів скасовано курсування цієї електрички.

«Як наслідок таких дій, електропоїзд сьогодні курсує взагалі минаючи місто Олександрію. При скороченні маршруту в 2011 році чиновники не вивчили ситуацію, не порадилися з місцевої владою та громадськістю, скоротивши всього на 30 км зазначений маршрут, тим самим позбавили мешканців міста і навколишніх сіл потрапляти до обласного центру – Кіровограда зручно, швидко та вигідно. Наразі громадяни змушені користуватися автобусами, а це дорожче, менш надійно (особливо враховуючи стан доріг і зимовий період), потребує набагато більше часу. За такої чиновницької політики подальший розвиток даного регіону ускладнюється. Молодь все більше покидає місто, а соціальне невдоволення населення зросло у багато разів».

0    1210     15.12.2014
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!