Новини

на попередню сторiнку

Відремонтовані дороги в Олександрії «попливли» калюжами та горбами

Відремонтовані дороги в Олександрії «попливли» калюжами та горбами

Відремонтовані в місті внутрішньоквартальні дороги в місті «попливли» вже під час першого ж дощу. 

Свідчення тому – фото дописувача "Олександрійських новин" з стану дороги в районі перехрестя вулиць Луначарського та Шевченка біля будинків по вул. Шевченка, 140 і 142. 

Ще напередодні тут «відремонтували» дорогу. На наступний день вона вкрилася калюжами і стали помітними «горби» на поверхні. Ремонтники, імовірно, неякісно проводили ремонт і дороги, як і раніше, не матимуть необхідної для стікання форми дорожнього полотна.

«Добре, що тепер там ввечері можна не вбитися через ями, але скільки витримає ця дорога, я не знаю, бо по ній постійно їздять автомобілі, які її розбиватимуть, якщо калюжі залишаться», - зазначив наш дописувач, що проживає в сусідньому з відремонтованою дорогою, будинку.

Раніше повідомлялось, що 3 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Перед початком розгляду питань порядку денного міський голова Степан Цапюк розповів, що триває асфальтування внутрішньобудинкових територій міста, найближчими днями розпочнеться капітальний ремонт проспекту Леніна та реконструкція головної площі.

 

0    1887     15.07.2014
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!