Iсторiя

на попередню сторiнку

Наші мандри «Наздоганяючи вітер»

Наші мандри «Наздоганяючи вітер»

Наші мандри «Наздоганяючи вітер»

 

Саме під такою назвою був проведений похід з 4 по 7 червня 2013 року учнями Олександрійського колегіуму під керівництвом інструкторів туристично-краєзнавчого напрямку Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради.

 

Маршрут, який на цей раз долали юні туристи за допомогою залізних коней (велосипедів), пролягав з міста Олександрії через села Березівка, Лікарівка, Озера, смт. Павлиш, Онуфріївка, села Камбурліївка, Олександрівка та повернулися до м. Олександрія. Свій чотириденний маршрут туристи розпочали з огляду колишнього могутнього

 

Костянтинівського розрізу, який у теперішній час поступово заповнює вода, та все ж є надія на його відбудову…

 

Далі у селі Лікарівка, де знаходиться кінний завод, юні туристи змогли випробувати себе у сідлі на конях, а у наступному селі Озера відвідати приватний зоопарк та побачити верблюдів, тигрів, мавп, крокодила, фазанів, віслюків, зубрів, вовків, удавів, дикобразів, ведмедів.

 

У смт. Павлиш туристи побували у школі, де працював видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський.
Онуфрієвка вразила мандрівників своїм дендропарком.

 

Проїжджаючи через село Камбурліївку туристи змогли побачити колишні конюшні пана Камбурлея. Під час останнього дня велопоходу у селі Олександрівка мандрівники відвідали унікальний для нашої місцевості «Храм Сонця».

 

Проїжджаючи по маршруту подорожі, юні туристи вшановували пам’ять воїнам, які полягли за визволення краю в роки Великої Вітчизняної війни.
З багажем нових знань з історії рідного краю, юні велотуристи повернулися додому.

 

Ю.В. Мажаєв, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник туристичної групи
 

0    4570     14.06.2013


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!