Iсторiя

на попередню сторiнку

На площі Героїв Чорнобиля відкрито пам’ятник 3200 олександрійцям, які ліквідували аварію на Чорнобильській атомній станції

На площі Героїв Чорнобиля відкрито пам’ятник 3200 олександрійцям, які ліквідували аварію на Чорнобильській атомній станції

Олександрійці вшанували 31-у річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції відкриттям пам’ятника ліквідаторам аварії, яка сталася на ній у 1986 році. Пам’ятник встановили на одній з алей Площі Героїв Чорнобиля. Саме так нещодавно перейменували майдан біля приміщення міськради.

Авторами проекту є представники робочої групи. На центральній частині пам’ятника – зображення нагороди, що стала символом захисників від атомного апокаліпсису та вручалась учасникам ліквідації однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства.

Вшанувати пам’ять тих, хто пішов у вічність, та віддати шану тим, хто сьогодні поруч із нами, прийшли представники влади, закладів та установ міста, школярі, військовики. Почесний караул біля новоствореного пам’ятника поставили військовики Національної гвардії.

Пам’ятник освятили представники Олександрійської єпархії.


Під час заходу лунали слова вдячності за подвиг ліквідаторів, що захистили український народ і весь світ, ризикуючи своїм життям.

Після урочистостей були покладені живі квіти до підніжжя пам’ятника, що має символічний розірваний контур, немов символізуючи життя до і після чорнобильської трагедії.


Фото і текст

Віктор Голобородько

0    1878     07.09.2017


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!