Культура

на попередню сторiнку

Олександрійки приєдналися до всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою»

Олександрійки приєдналися до всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою»

7 грудня в Україні відзначався День української хустки. Ця подія покликана об’єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою - зберігати та відновлювати українські традиції. Адже саме хустка з давніх-давен в українських сім’ях слугувала оберегом, символом любові й злагоди. Напередодні цього дня в країні запустили флешмоб «Зроби фото з хусткою», під час якого кожна жінка прикрашала себе автентичним аксесуаром та демонструвала багатовікову красу української жінки. 

До народного, яскравого флешмобу «Зроби фото з хусткою» долучилися і олександрійські красуні міської централізованої бібліотечної системи. Дівчата вшанували давні українські традиції, сфотографувавшись у різнобарвних хустках.

«Коса дівоча, краса жіноча. Та не лише косою дівочою славляться українські жінки… А підкреслювати свої принади вони вміють, поглянути хоча б на різнобарв’я української хустки.

З давніх часів хустка мала символічне значення й була оберегом.

Можливо, сьогодні ми, сучасні жінки, використовуємо хустки лише як аксесуар одягу, але це ні в якому разі не применшує значення цієї важливої деталі українського вбрання. Українська хустка – це символ України та національна прикраса для жінок» - зазначили бібліотекарі.


0    242     15.12.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!