Культура

на попередню сторiнку

В Олександрії відкрилася фотовиставка «Життя на війні»

В Олександрії відкрилася фотовиставка «Життя на війні»

1 грудня в галереї «Vashart» відбулося відкриття фотовиставки «Життя на війні». Виставку, присвячену подіям у зоні антитерористичної операції у 2014-2015 роках, представив Координаційний центр волонтерів Олександрії. 

На виставці можна побачити близько 50 фотографій, зроблених волонтерами у зоні АТО. Знімки для виставки були відібрані відомим олександрійським фотографом та фотохудожником Віталієм Попковим. Окрім фотографій на виставці представлені прапори з підписами, які повернулися разом з олександрійськими героями з Донецького аеропорту, а також залишки зброї із зони антитерористичної операції: уламки снарядів, мінометні гільзи, ПТКРи. 

На відкриття фотовиставки запросили волонтерів, учасників АТО та родини загиблих на Сході України олександрійців. Зустріч була сповнена спогадів і реальних історій, які розповідали волонтери та учасники бойових дій. Керівник Координаційного центру волонтерів Ірина Кабанова розповідала, як виникла ідея допомагати хлопцям в зоні АТО, згадувала історії, пов’язані з фотографіями, представленими на виставці. Поділилися своїми історіями і самі учасники антитерористичної операції. Від деяких розповідей олександрійських героїв у присутніх з’являлися  сльози на очах, але не обійшлося і без кумедних історій. Не забули бійці подякувати місцевим волонтерам, без чиєї допомоги та підтримки їм було б майже неможливо вижити на війні.

Під час відкриття фотовиставки згадали і олександрійських героїв, які загинули за свою Батьківщину. Рідним загиблих побратимів представники Спілки учасників бойових дій на Сході України на знак поваги вручили квіти. Мама загиблого Олександра Козенка також подякувала хореографічному колективу «Авантюрин», адже його вихованці весь час підтримували бійців і продовжують їм допомагати й до сьогодні.

На завершення заходу усі присутні в галереї разом заспівали гімн України.

Фотовиставка «Життя на війні» працюватиме у галереї «Vashart» до кінця грудня.


0    165     09.12.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!