Культура

на попередню сторiнку

Працівники культури відзначили професійне свято

Працівники культури відзначили професійне свято

В Олександрії привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва з їхнім професійним святом. Урочистий захід з нагоди дня культпрацівника відбувся 8 листопада у палаці культури «Світлопільський». На святі зібралися працівники міських будинків культури, музеїв,  централізованої бібліотечної системи, музичної та художньої шкіл, майстри декоративно-ужиткового мистецтва та представники творчих колективів міста.

У холі палацу культури гостей зустрічав інструментальний ансамбль «Мелодія», а поряд працювали виставки народних майстрів. Тут можна було побачити різноманітні вироби з дерева, м’які іграшки та прикраси ручної роботи.

Концертну програму до професійного свята працівників культури підготували творчі колективи ПК «Світлопільський». Талановита молодь подарувала яскраве шоу з піснями та бальними й сучасними танцями. Виступили на сцені і самі винуватці свята. Культпрацівники з різних міських закладів об’єдналися разом у святковий флешмоб.

Працівники культури Олександрії поздоровляли один одного з професійним святом, а також отримували вітання від інших містян. До поздоровлень приєдналися представники міської влади, керівники міських закладів та громадських організацій. Не забули привітати з професійним святом і вручити квіти ветеранам цієї сфери.

Під час урочистостей працівників культури та народних майстрів міста від міської ради нагородили грамотами та подяками.


0    286     15.11.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!