Культура

на попередню сторiнку

Соцпрацівники Олександрійщини відзначили професійне свято

Соцпрацівники Олександрійщини відзначили професійне свято

Працівників соціальної сфери Олександрійського району привітали із професійним святом. Урочисте святкування Дня соцпрацівника відбулося в Олександрійському районному будинку культури.

Цього дня поздоровляли працівників міськрайонного центру зайнятості, районного соцзахисту, пенсійного фонду, територіального центру та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександрійського району, а також фонду соціального страхування. Привітав соцпрацівників із їхнім професійним святом і перший заступник голови Олександрійської РДА Юрій Коваль.

«Багато залежить тільки від вас, від працівників соціальної сфери, які обслуговують населені пункти або знаходяться тут, в Олександрії, де допомагають субсидіями,  нарахуванням пенсії і так далі. Хочеться висловити вам щирі слова вдячності за те, що ви є на території нашого району, і за те, що допомагаєте людям похилого віку та всім, кому потрібна ваша допомога. Де б нам не доводилося бути – завжди поруч ваша праця. Тому в цей день зичу вам здоров’я, терпіння, і щоб у вас і у ваших колективах все було гаразд», - поділився теплими словами Юрій Коваль.

З нагоди професійного свята перший заступник вручив соцпрацівникам Олександрійщини грамоти та подяки від Олександрійської районної державної адміністрації та Олександрійської районної ради.

Концертну програму для працівників соціальної сфери району підготував творчий колектив Олександрійського районного будинку культури. Соцпрацівників із професійним святом вітали грою на музичних інструментах та українськими піснями.

0    418     08.11.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!