Культура

на попередню сторiнку

Колеса і крила Історії поруч

Колеса і крила Історії поруч

Колеса і крила Історії обертаються дуже повільно... Помітити їх рух можна тільки зблизька. Через слухання, мацання, дихання, нюхання та смакування. Через думання, поруч зі Справжніми Людьми. Один з них - Володимир Недяк. 

Не чекаючи першого вересня, діти з Попельнастого почали справжнє інтерактивне навчання у приватному історико-етнографічному музеї «Козацькі землі України». Поїздка відбулася 31 серпня. Мали щастя зустрітися і особисто спілкуватися з Володимиром Недяком. Це людина-легенда, яка серед безлічі різних проектів, ще й створила унікальну Книгу: «Україна - козацька держава». Знаю, що писати слово «книга» з великої літери можна лише про Біблію, проте пишу з великої, бо його Праця - це дійсно Біблія українського Духу.

Володимир Володимирович був, як завжди, заклопотаний справами, але приділив нам максимум уваги. Неперевершеним і глибоким був його екскурс в історію України, а репліки й іронічні зауваження під час прогулянки територією скансенсу не давали розслабитися. Мене вразила його віра і внутрішня сила. Таких Людей я ще ніколи не зустрічав. Як добре, коли є у кого навчатися!

Текст і фото Валерія Жванко0    155     13.09.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!