Культура

на попередню сторiнку

Перший дзвоник по-новому

Перший дзвоник по-новому

2-го вересня олександрійські школярі повернулися до навчання після літніх канікул, а першокласники вперше сіли за шкільні парти. Цього дня в усіх школах міста відлунали святкові лінійки. Але в цьому році свята перших дзвоників у більшості шкіл кардинально відрізнялися від минулорічних. Замість традиційних лінійок із довгими промовами, школи організували День знань у новому форматі — з флешмобами, квестами та іншими незвичними цікавинками.

Креативно відзначили початок нового навчального року і в Олександрійському ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Горького. Замість звичного сценарію, якого не одне десятиліття притримувалися під час проведення Першого дзвоника, на дітей та їхніх батьків чекав несподіваний початок. Запальні танці першачків, їхніх батьків та вчителів привернув увагу навіть тих, хто вже встиг налаштуватися на довгі нудні промови. Такого флешмобу у День знань школа № 2 не бачила, мабуть, за всі роки свого існування.

Ще однією несподіванкою став гімн України. Так, гімн звучить на кожній урочистій лінійці, але в цьому році його заспівав сам директор ЗНЗ №2 Тарас Бабак разом з викладачами школи. 

Свій співочий талант на святі до Дня знань в Олександрійській 2-й школі продемонстрували й її учні. Двоє школярів заспівали пісню про рідне місто.

Єдиною традиційною частиною урочистого заходу залишилася промова директора школи. Він звертався до всіх присутніх, зокрема до майбутніх випускників. Дев’ятикласникам Тарас Бабак побажав цікавого та веселого навчального року перед важливим вибором у їхньому житті, а учням одинадцятих класів порадив докласти максимум зусиль у навчанні, щоб успішно закінчити школу.

Тож хочеться сподіватися, що креативні лінійки тепер будуть щороку у кожному навчальному закладі, і кожного разу вчителі й учні вигадуватимуть різні незвичні сценарії. Адже набагато цікавіше, коли перший день навчання розпочинається із приємних сюрпризів.

Юлія Пастух

0    190     06.09.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!