Культура

на попередню сторiнку

Три виставки олександрійських митців

Три виставки олександрійських митців

Вже давно не секрет, що Олександрія багата на таланти. Серед талановитих олександрійців немало й відомих у місті і далеко за його межами художників. Насолодитися красою витончених робіт місцевих майстрів протягом літа пропонує Центральна міська бібліотека ім. О. Пушкіна. Тут місцеві жителі та його гості зможуть відвідати три різні виставки відомих художників, які не залишать байдужими жодного поціновувача мистецтва.

У читальному залі бібліотеки наприкінці червня відкрилася виставка робіт авторки петриківського розпису Анни Душиної. На виставці «Петриківський пишноцвіт» представлені майже два десятки картин художниці на білому та чорному тлі. Серед робіт Анни Душиної, які можна побачити на виставці у міській бібліотеці, є і нові, і раніше створені майстринею шедеври.

Галерея петриківського розпису Анни Душиної за посиланням.


Друга виставка - картини місцевої художниці, викладачки Олександрійського коледжу культури і мистецтв Наталії Жеребіло. Ці роботи флористичної тематики стали ілюстраціями до збірки поезій письменниці Людмили Левченко «Осіннє соло», презентація якої нещодавно відбулася у міській бібліотеці. Для створення картин Наталії Жеребіло використовувала акварель та сухі квіти. Картини художниці просто заворожують своєю красою та незвичайністю.

Галерея картин місцевої художниці Наталії Жеребіло за посиланням.


До кінця літа у міській бібліотеці ім. О. Пушкіна також працюватиме виставка дитячих робіт «Заквітчана Олександрія», що відкрилася напередодні Дня міста. Авторами цих картин стали маленькі олександрійці, які відвідують творчу майстерню талановитого керівника Анни Панкратової. На цій виставці олександрійці можуть побачити знайомі вулиці, будинки, які юні художники зобразили за допомогою акварелі та графічного олівця.

Галерея картин маленьких олександрійців за посиланням.


Окрім робіт, представлених на трьох виставках, у бібліотеці є й картини інших, не менш талановитих, місцевих авторів. Завітати до бібліотеки та безкоштовно помилуватися красою картин можна щодня, крім п’ятниці з 8 до 19 години. 

Текст і фото Юлії Пастух

0    576     05.07.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!