Культура

на попередню сторiнку

Юних олександрійців навчатимуть 3D-моделюванню та робототехніці

Юних олександрійців навчатимуть 3D-моделюванню та робототехніці

В Олександрії відкрилася «Школа 3D-моделювання та робототехніки». Урочисте відкриття відбулося 22 травня у дитячій бібліотеці імені Юрія Гагаріна.

Під час відкриття на гостей чекало багато сюрпризів: незвичайна кімната з кібернетичною командою роботів, моноблоком, 3D-принтером, 3D-сканером та 3D-ручками. Тут діятиме зона wi-fi доступу до Інтернету. Юні олександрійці вчитимуться програмувати роботів, управляти ними зі смартфона, а за допомогою 3D-принтера і 3D-сканера вони зможуть створювати тривимірні моделі, друкувати їх та отримувати об’ємні вироби, повідомляється на сайті Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна.

Після урочистостей, одні з найталановитіших  відвідувачів робоклубів міста позмагалися у турнірі. Змагалися між собою дві команди - «Фенікс» та «Мініботи». Впродовж заходу діти керували роботами Lego TRACK3R з подоланням перешкод, а Jimu Kit - з перевезення вантажу. Також учасники складали програму, яка виконувала індивідуальне завдання робота на платформі Lego Education. За результатами турніру перемогу отримала команда «Мініботи». Оскільки всі учасники заходу добре впоралися з конкурсними завданнями, їх нагородили дипломами, грамотами та подарунками. 

Також під час заходу було багато інших цікавинок: міні-сценка «Робот», вікторина-гра та запальні танці робота Альфа. Всі охочі мали змогу спробувати власноруч керувати роботом Jimu Kit. «Ось наше з вами майбутнє – наші діти, відзначили працівники бібліотеки. – Від нас залежить, як складеться доля кожної маленької людини. Ми – будівничі майбутнього дітей, вони – нашого».

«Школу 3D» створили в рамках проекту «Платформа 3D: добра, довіри, досвіду» за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Євросоюзу.

Навчання у «Школі 3D» розпочнеться у вересні цього року. Записатися можна протягом літа у дитячій бібліотеці. За довідками звертатися за номером (066)266-38-29. Заняття у школі безкоштовні.

Фото зі сторінки фейсбук Олександрійської центральної бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна0    440     31.05.2019


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!