Культура

на попередню сторiнку

В Олександрії відзначили Міжнародний день інвалідів

В Олександрії відзначили Міжнародний день інвалідів

Олександрійці з обмеженими фізичними можливостями відзначили Міжнародний день інвалідів. Урочиста зустріч з нагоди цього дня відбулася у приміщенні громадського об’єднання «Віра» третього грудня. День інвалідів олександрійці відзначають щороку, адже таких людей в Олександрії, як і по всій Україні, чимало.  

«В Україні 3 мільйони людей з інвалідністю, в Олександрії - 6 тисяч, а в нашій організації «Віра»  інвалідів війни, інвалідів загального захворювання та інвалідів дитинства нараховується 400 чоловік. Ми люди, які дійсно потребують допомоги. Є в нас і хлопці в інвалідних візках, які з АТО приїхали, є люди, які ходять з палицями або милицями. Я також інвалід ІІ групи загального захворювання», - розповіла волонтер Галина Майстренко, яка теж входить до ГО «Віра».

На зустріч, присвячену Міжнародному дню інвалідів, до громадського об’єднання «Віра» запросили представників влади, меценатів та священнослужителів Храму Різдва Христова, що на м-ні Перемога. Олександрійці з обмеженими фізичними можливостями  дякували за постійну допомогу, а також говорили про те, що їх хвилює зараз.

«Багато спонсорів, які постійно допомагають в нашій роботі, але зараз головне наше завдання, головна проблема і головне прохання до всіх - надати нам спортзал та більшу кімнату для проведення заходів», - поділилася представниця ГО «Віра» Галина Майстренко.

Про просторіше приміщення представники громадського об’єднання «Віра» мріють вже давно, адже їхній офіс - єдине місце, де можуть зібратися містяни з інвалідністю.

«Ми займаємося тут дуже цікавими для всіх нас справами: розважальними заходами, цікавими вечорами. Запрошуємо гостей з училища культури, які демонструють свої таланти. Також у нас виступають психологи, лікарі, священнослужителі, і обіди нам тут готують наші волонтери, але приміщення не вистачає. В організації 400 чоловік, а ми не можемо зібрати хіба що 40 із них», - пояснила Галина Майстренко.

Поспілкувалися з інвалідами громадського об’єднання «Віра» і депутати міської ради. Цього дня вони завітали до олександрійців з обмеженими фізичними можливостями з корисними подарунками. Віталій Заріцький  від колег по фракції партії «Солідарність» подарував  містянам з інвалідністю необхідні у повсякденному житті та побуті речі, а також вислухав їхні прохання.

«Беруться питання на контроль і по мірі необхідності та по мірі того, що є, будуть безпосередньо виконуватися», - запевнив депутат Олександрійської міської ради Віталій Заріцький.

Після  урочистої зустрічі  на представників громадського об’єднання «Віра» чекав концерт від творчих колективів міста.


0    354     07.12.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!