Культура

на попередню сторiнку

Family батл: змагання для дітей та їхніх батьків

Family батл: змагання для дітей та їхніх батьків

Шість олександрійських родин змагалися у веселому сімейному батлі. У міській бібліотеці для юнацтва діти та їхні батьки зібралися разом, щоб провести час у родинному колі та дізнатися, наскільки добре вони знають один одного.

«На сьогоднішній день сім’ї дуже рідко збираються разом. Тато, мама та дітки рідко спілкуються, рідко гуляють та проводять спільно своє дозвілля. Кожен може бути у своєму смартфоні, у комп’ютері чи планшеті. У нас в місті мало закладів, де можна разом із сім’єю брати участь у змаганнях, конкурсах, тим паче в таку холодну пору року. Але ж так не можна. Яка ж це сім’я, якщо вони разом не гуляють, не дивляться фільми, мультфільми, не цікавляться інтересами один одного. Щоб це виправити, ми вирішили провести «Family батл», мета якого - зробити сім’ї дружніми та згуртованими», - розповіла завідувач бібліотеки для юнацтва Світлана Пріхно.

На учасників Фемілі батлу чекала весела конкурсна програма. Бібліотекарі в образі героїв відомих мультфільмів - Фіксика та Міні Мауса - підготували для родин дев’ять цікавих конкурсів. За кожен з цих конкурсів всі учасники отримували бали.  Діти і дорослі  відповідали на питання,  а також змагалися у рухливих та кумедних конкурсах. Одними з найвеселіших стали конкурс «Лімбо», де учасники повинні були пройти під мотузкою і не торкнутися її, а також конкурс «Нагодуй мене»  - тут мами та їхні діти годували один одного із зав’язаними очима.  Змусив добре побігати учасників конкурс «Знайди предмет», під час якого у різних куточках кімнати треба було відшукати предмети відповідного кольору. Було дуже весело як дітлахам, так і їхнім мамам.

За підсумками конкурсів журі визначало переможців. Найкращою стала родина Якименко-Колупаєвих - мама Ольга та маленька донечка Ксенія. На думку журі, саме ця родина найкраще знає один одного.

«Ми знаходимося вдома, до садочка не ходимо, тому багато часу проводимо разом. Нам дуже сподобалося тут, адже це спілкування батьків з дітьми та дітей з батьками - це щось нове у нашому місті. Я думаю, що треба частіше організовувати такі конкурси, тому що це більше зближує батьків і дітей», - зазначила Ольга Якименко-Колупаєва.

Родину-переможця нагородили медаллю, подякою та подарунками. Маленькій переможниці Ксенії Якименко-Колупаєвій змагання дуже сподобались, але найбільше дівчинка тішиться нагородами - медаллю та призами. 

Мама маленької Ксенії з власного досвіду знає - для того, щоб родина була дружньою, треба бути уважними один до одного і більше часу проводити разом. 

«Іншим сім’ям треба більше проводити часу з дітьми, більше спілкуватися, розмовляти, грати, звертати увагу на проблеми дітей та їхні бажання - бути разом», - порадила переможниця Ольга Якименко-Колупаєва.

 Без подяк та заохочуючих призів не залишились й інші учасники батлу, адже кожна родина добре себе проявила, зазначили представники журі.

Фемілі-батл у юнацькій бібліотеці провели в рамках проекту «Добродій», який підтриманий міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу. 

Юлія Пастух
0    321     07.12.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!