Культура

на попередню сторiнку

В Олександрії вперше визначили переможців мистецького конкурсу з вітражного розпису

В Олександрії вперше визначили переможців мистецького конкурсу з вітражного розпису

Переможцем конкурсу вітражного розпису «Мальовничими стежками Кіровоградщини» визнана Єлизавета Кузнєцова. Таке рішення ухвалило журі конкурсу, в яке входили професійні митці, в тому числі відомий художник Степан Ніколенко. Конкурс відбувався у два етапи. 12 листопада визначено три призові місця. Друге місце у Тетяни Романюк, а третє – у Анни Кучумової. Результати конкурсу підбили, коли журі, прослухало представлення робіт кожним із семи учасників фінального етапу.

Переможцем стала робота «Дари рідного краю», яку виконала Єлисавета Кузнєцова. Дівчина, коментуючи свою перемогу у конкурсі, зазначила, що вона не сподівалась навіть на призове місце, тому перемога для неї є дуже приємною. На створення свого першого вітражного малюнку вона витратила майже місяць. Спочатку вона думала створити пейзаж, але схилилась саме до натюрморту, який і став переможним для дівчини.

Отриману грошову винагороду за перемогу, а це 1,5 тисячі гривень, дівчина витратить на придбання нових матеріалів для продовження своїх творчих пошуків.

Кожен з переможців конкурсу та учасників другого етапу отримали свою грошову винагороду та дипломи і подяки від спонсора конкурсу – громадської організації «Громадянська непокора».

Крім того для того, щоб студенти змогли спробувати свої сили у цій непростій художній техніці, громадська організація спонсорувала придбання фарб та матеріалів на більше ніж п’ять тисяч гривень.

«Керівник організації «Громадянська непокора» Павло Пасенчук підтримує творчих людей, допомагає студентам. Ми вдячні за підтримку конкурсу і сподіваємось на продовження співпраці. У нас дуже талановиті студенти, які вміють створювати прекрасне, передавати свої емоції у малюнку, у інших видах творчості і їм потрібна допомога у реалізації своїх мрій і задумів», - прокоментував подію Іван Баранов, директор «Олександрійського коледжу культури і мистецтв».

0    1583     16.11.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!