Культура

на попередню сторiнку

Олександрійські танцюристи - срібні чемпіони міжнародного конкурсу (фото)

Олександрійські танцюристи -  срібні чемпіони міжнародного конкурсу (фото)

Вихованці олександрійського зразкового хореографічного колективу «Усмішка» Центру дитячої та юнацької творчості ім. О. Шакала стали срібними призерами міжнародного чемпіонату. 27 жовтня юні танцюристи взяли участь у міжнародному чемпіонаті з хореографічного мистецтва «We Make Dance-2018», який відбувся у місті Дніпро під егідою громадської організації « Grand Art Svit».

У міжнародному чемпіонаті хореографічного мистецтва «We Make Dance» взяли участь п’ятдесят вихованців колективу у трьох вікових групах. Свої танцювальні номери юні олександрійці представляли у трьох номінаціях: «Естрадний танець», «Народна стилізація» та «Денс шоу».

Серед конкурентів були хореографічні колективи з різних міст України: Запорожжя, Дніпра, Кривого Рогу, Херсону, Харкова та ін. Суддівська колегія складалася зі знаних хореографів із 4-х країн: України, Білорусі, Молдови та Грузії.

На міжнародному чемпіонаті від хореографічного колективу «Усмішка» наше місто представляли як досвідчені танцюристи, так і новачки. Усі три вікові категорії  колективу  стали срібними чемпіонами.  Танцюристи привезли додому кубки, дипломи та медалі.

Поборотися за золото танцюристи хореографічного колективу «Усмішка» зможуть вже наступного  літа на міжнародному фестивалі «Золоте руно» у Грузії, куди юні олександрійці вже отримали  офіційне запрошення.

Текст Юлії Пастух,

Фото хореографічного колективу «Усмішка»
0    660     09.11.2018


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!